2″, WT63 / Редуктор зниження тиску / Редуктор з виходом для манометра, 16 бар, 1 / Редуктор тиску води
-30%

983 ₴
688,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345608933
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Редуктор зниження тиску WT63 оснащений виходом для манометра та має можливість регулювання, що дозволяє адаптувати його до індивідуальних потреб користувача. Пристрій сумісний з трубами діаметром 1/2 дюйма та забезпечує стабільний потік води, знижуючи ризик протікання та пошкоджень. Це ідеальне рішення для тих, хто прагне економії води та захисту своєї водопровідної системи.
Характеристики:
- Тип: Редуктор зниження тиску / Редуктор тиску з регулюванням;
- Вихід під манометр: 1/4;
- Приєднувальний розмір (дюйми): 1/2;
- Робоча температура (град): 90;
- Робочий тиск на виході (бар): 1-4;
- Робочий тиск на вході (бар): 16;
- Розмір (мм): 109х59.
Комплектація:
- Редуктор тиску води WT63;
- Упаковка.
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Основні | |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна вхідний тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід під манометр | 1/4 |
| Робочий тиск на виході, бар | 1-4 |
- Ціна: 688,10 ₴



