8", 24 В, Lanshan Motor 50G (LS-ZY-50) / Насос для систем зворотного осмосу/ Водяний насос, 3 / Помпа для зворотного осмосу
-30%

1 975 ₴
1 382,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345609803
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель LS-ZY-50 оснащена потужним двигуном, що забезпечує стабільну роботу та високу продуктивність. Насос здатний працювати в широкому діапазоні температур і витримувати значні навантаження, що робить його ідеальним вибором для використання в системах зрошення, водопостачання приватних будинків та інших областей. Простота в обслуговуванні та економічне енергоспоживання роблять Lanshan Motor чудовим рішенням для тих, хто цінує якість та надійність.
Характеристики:
- Тип: Помпа для зворотнього осмосу
- Матеріал: Метал
- Напруга: 24 В
- Мінімальна робоча температура: 2 °С
- Максимальна температура води: С 40 °С
- Максимальний робочий тиск: 5.9 бар
- Приєднувальний розмір: 3/8"
- Габарити (ВхШхГ) 29.0х11.0х22.1 см
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Водяний насос Lanshan Motor 50G (LS-ZY-50)
- Упаковка
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 40 °С град. |
| Максимальний тиск | 5.9 бар атм |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Тип комплектуючого | Насос |
- Ціна: 1 382,50 ₴



