Водяний насос / Насос помпа для систем зворотного осмосу, 24В, 1000мл, Lanshan Motor LS-ZY-100 / Помпа зворотного осмосу
-30%

2 425 ₴
1 697,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345609861
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Насос Lanshan Motor LS-ZY-100 відрізняється низьким рівнем шуму та енергоспоживання, що робить його економічним та комфортним у використанні. Він здатний працювати у різних умовах, забезпечуючи високу продуктивність та ефективність. Надійність та якість складання роблять цей насос чудовим вибором для тих, хто цінує довговічність та функціональність.
Характеристики:
- Тип: Водяний насос / Насос помпа для систем зворотного осмосу;
- Напруга: 24VDC;
- Максимальний струм: ≤1.6A;
- Тиск підключення: 0.80–1.10 MPa;
- Вхідний тиск води: 0.2 MPa;
- Робочий тиск: 0.5 MPa;
- Робочий струм: ≤0.95A;
- Продуктивність: ≥1000 мл;
- Висота самовсмоктування: ≥1 м;
- Габарити (мм): 192.5 × 99.5 × 102.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Помпа зворотного осмосу Lanshan Motor LS-ZY-100;
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 192.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Товщина | 99.5 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний тиск води | 0.2 MPa |
| Напруга | 24 В |
| Продуктивність | ≥1000 мл літр/хв |
- Ціна: 1 697,50 ₴



