Помпа для систем очищення води / Насос для фільтру води, 24В, 2200мл, Lanshan Motor LS-WY-300 / Помпа зворотного осмосу
-30%

3 777 ₴
2 643,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345609919
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель LS-WY-300 оснащена потужним двигуном, який забезпечує високу продуктивність та економічне енергоспоживання. Насос здатний працювати в широкому діапазоні температур і стійкий до впливу зовнішніх факторів, що робить його ідеальним вибором для використання як у побутових, так і промислових умовах. Простота встановлення та обслуговування, а також низький рівень шуму роблять LS-WY-300 чудовим рішенням для забезпечення надійного водопостачання.
Характеристики:
- Тип: Помпа для систем очищення води / Насос для фільтру води;
- Напруга: 24VDC;
- Максимальний струм: ≤3.0A;
- Тиск підключення: 0.80–1.10 MPa;
- Вхідний тиск води: 0.2 MPa;
- Робочий тиск: 0.5 MPa;
- Робочий струм: ≤2.0A;
- Продуктивність: ≥2200 мл;
- Висота самовсмоктування: ≥1 м;
- Габарити (мм): 202.5х99.5х102.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Помпа зворотного осмосу Lanshan Motor LS-WY-300;
- Упаковка.
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 202.5 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний тиск води | 0.2 MPa |
| Напруга (В) | 24 |
| Продуктивність | ≥2200 мл літр/хв |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Товщина | 99.5 мм |
- Ціна: 2 643,90 ₴



