Помпа на осмос 380 л/добу, 24V, GMB782412-070059N3/8 / Насос для систем зворотного осмосу / Помпа зворотного осмосу
-30%

2 951 ₴
2 065,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345610035
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Корпус помпи виготовлений із міцних та стійких до корозії матеріалів, що робить її ідеальною для використання у різних умовах. Компактні розміри та простота установки дозволяють легко інтегрувати пристрій у існуючі системи водопостачання. Осмосна водяна помпа GMB782412-070059N3/8 є чудовим вибором для тих, хто цінує надійність та ефективність у процесі очищення води.
Характеристики:
- Тип: Водяна помпа для зворотного осмосу
- Електроживлення: 24V / 1,2A
- Приєднувальний розмір: 3/8"
- Продуктивність: до 380 л/добу
- Робоча температура: 2–45 °C
- Робочий тиск: 4,2-8,4 бар
- Габарити: 100×185×100 мм
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Водяна помпа GMB782412-070059N3/8
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Продуктивність | до 380 л/добу літр/хв |
| Робоча температура, °C | 2-45 |
| Робочий тиск, Bar | 4,2-8,4 |
- Ціна: 2 065,70 ₴



