Хв, на кронштейні, блок живлення 1,5А, 75G, Aquakut GMB782409-070039N3/8 / Помпа для зворотного осмосу, 1л / Помпа на осмос 24V
-30%

5 280 ₴
3 696 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345610064
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
У комплекті з осмосною водяною помпою поставляється блок живлення потужністю 1,5А, який гарантує стабільну роботу пристрою та захист від перепадів напруги. Блок живлення забезпечує надійне електроживлення, що сприяє довговічності та безперебійній роботі помпи. Цей пристрій ідеально підходить для використання в домашніх умовах, а також у комерційних та промислових системах водоочищення, забезпечуючи високу якість та чистоту води.
Характеристики:
- Тип: Помпа в зборі з блоком живлення на кронштейні для зворотного осмосу
- Приєднувальний розмір: 3/8"
- Продуктивність без навантаження: 1л/хв
- Робочий тиск: 7 бар
- Робоча температура: 2-45 градусів
- Електротехнічні характеристики: 220V/24V/1,2A
- Продуктивність: 284л (75гал)/день
- Розмір: 290х110х221мм
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Помпа на осмос Aquakut GMB782409-070039N3/8
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Виробник | AquaKut |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Продуктивність | 1 л/хв літр/хв |
| Розмір | 290х110х221мм |
| Електротехнічні характеристики | 220V/24V/1,2A |
- Ціна: 3 696 ₴



