Хв, на кронштейні, блок живлення 1,5А, 50G, Aquakut GMB782407-070028N3/8 / Помпа для зворотного осмосу, 0,65л / Помпа на осмос 24V
-30%

4 904 ₴
3 432,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345610093
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
У комплекті з осмосною водяною помпою поставляється блок живлення потужністю 1,5А, який забезпечує стабільну роботу пристрою та продовжує термін його служби. Блок живлення виконаний із високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність та безпеку у використанні. Пристрій легко підключається і не вимагає складного налаштування, що робить його ідеальним вибором як для домашнього, так і професійного використання. Ця помпа є незамінним елементом для тих, хто цінує якість та надійність у системах водоочищення.
Характеристики:
- Тип: Помпа в зборі з блоком живлення на кронштейні для зворотного осмосу
- Приєднувальний розмір: 3/8"
- Продуктивність без навантаження: 0,65 л/хв.
- Робочий тиск: 5,6 бар
- Робоча температура: 2-45 градусів
- Розмір: 290х110х221мм
- Електротехнічні характеристики: 220V/24V/0,6A
- Продуктивність: 190л (50гал)/день
- Розмір: 290х110х221мм
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Помпа на осмос Aquakut GMB782407-070028N3/8
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Виробник | AquaKut |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Продуктивність | 0,65 л/хв літр/хв |
| Розмір | 290х110х221мм |
| Електротехнічні характеристики | 220V/24V/0,6A |
- Ціна: 3 432,80 ₴



