Блок живлення до УФ лампи/Блок живлення для УФ стерилізатора, від мережі, 16Вт, UV-16W / Блок живлення для ультрафіолетової лампи
-30%

637 ₴
445,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345613051
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей блок живлення оснащений захистом від перевантаження та короткого замикання, що забезпечує додаткову безпеку при використанні. Висока енергоефективність дозволяє знизити витрати на електроенергію, роблячи його економічно вигідним рішенням для різних сфер застосування. Блок живлення UV-16W сумісний з більшістю ультрафіолетових ламп, що робить його універсальним вибором для систем дезінфекції у медичних закладах, лабораторіях та побутових умовах.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення до УФ лампи/Блок живлення для УФ стерилізатора;
- Призначення: Блок живлення для установки ультрафіолетового знезараження;
- Корпус: Пластик;
- Потужність: 16Вт;
- Вхідна напруга: 220/240В;
- Частота напруги: 50/60Гц.
- Вихідна напруга: 24В;
- Вихідний струм: 0.13А;
- Розмір (мм): 45х70х40.
Комплектація:
- Блок живлення для ультрафіолетової лампи UV-16W;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 16 |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Напруга на вході | 220 В |
| Напруга на виході | 24В |
| Товщина | 49 мм |
- Ціна: 445,90 ₴



