Блок живлення до системи ультрафіолету / БЖ для УФ лампи, від мережі, 25Вт, UV-25W / Блок живлення для ультрафіолетової лампи
-30%

704 ₴
492,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345613080
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги, що дозволяє використовувати його в різних умовах. Блок живлення UV-25W відрізняється низьким рівнем енергоспоживання, що сприяє економії електроенергії та зниженню експлуатаційних витрат. Високоякісні матеріали та компоненти, використані у виробництві, гарантують надійність та довговічність роботи, а також стійкість до зовнішніх впливів та перепадів температур.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення до системи ультрафіолету / БЖ для УФ лампи;
- Призначення: Блок живлення для установки ультрафіолетового знезараження;
- Корпус: Пластик;
- Потужність: 25Вт;
- Вхідна напруга: 220/240В;
- Частота напруги: 50/60Гц.
- Вихідна напруга: 24В;
- Вихідний струм: 0.19А;
- Розмір (мм): 55х90х40.
Комплектація:
- Блок живлення для ультрафіолетової лампи UV-25W;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 25 |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Напруга на вході | 220 В |
| Напруга на виході | 24В |
| Товщина | 40 мм |
- Ціна: 492,80 ₴



