Джерело живлення для насоса / Адаптер живлення, 3А, 24 В, AD-24 3A. / Блок живлення до помпи
-30%

1 749 ₴
1 224,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345613109
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги, що робить його універсальним рішенням для різних умов експлуатації. Завдяки високому ККД, джерело живлення мінімізує енергоспоживання, що сприяє економії ресурсів та зниженню експлуатаційних витрат. Його простота в установці та експлуатації робить його ідеальним вибором для професіоналів, які прагнуть надійності та якості в роботі насосного обладнання.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення
- Струм: 3 А
- Вхідна напруга: 240 В
- Робоча температура: 2-45 °С
- Частота: 50/60 Гц
- Вихідна потужність: 24 В
- Ширина: 73 мм
- Висота: 127 мм
- Глибина: 92 мм
Комплектація:
- Джерело живлення для насоса AD-24 3A.
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 24 В Вт |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Тип комплектуючого | Блок живлення |
| Ток | 3 |
| Товщина | 92 мм |
- Ціна: 1 224,30 ₴



