Джерело живлення для помпи / Адаптер живлення, 2А, 24 В, AD-24 2A / Блок живлення для насоса
-30%

666 ₴
466,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345613138
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Корпус адаптера виконаний із міцного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень та дії зовнішнього середовища. Довгий кабель забезпечує зручність підключення, а стандартний роз'єм гарантує сумісність із насосом PMP-6. Цей адаптер живлення є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне та довговічне рішення для живлення свого обладнання.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для насоса
- Струм: 2 А
- Вхідна напруга: 220 В
- Робоча температура: 2-45 °С
- Частота: 50/60 Гц
- Вихідна потужність: 24 В
- Ширина: 68 мм
- Висота: 100 мм
- Глибина: 90 мм
Комплектація:
- Адаптер живлення для насоса AD-24 2A
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 24 В Вт |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Тип комплектуючого | Блок живлення для насоса |
| Ток | 2 |
| Товщина | 90 мм |
- Ціна: 466,20 ₴



