Блок живлення до УФ лампи / Адаптер для УФ знезараження, 1,5 А. 24 V, UV - 55W / Блок живлення для ультрафіолетової лампи
-30%

938 ₴
656,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345613167
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій живлення UV-55W оснащений передовими технологіями, які гарантують безпечну та стабільну роботу в будь-яких умовах. Воно підтримує широкий діапазон вхідної напруги та захищене від перевантажень та коротких замикань, що забезпечує додаткову надійність та довговічність. Простота установки та експлуатації робить цей пристрій ідеальним вибором для професійного та побутового використання, забезпечуючи високий ступінь захисту від патогенних мікроорганізмів та сприяючи створенню безпечного та здорового середовища.
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для УФ стерилізатора / Блок живлення до УФ лампи
- Корпус: Пластик
- Вхідна напруга: 220 В
- Частота напруги: 50/60Гц
- Вихідна напруга: 24V
- Вихідний струм: 1.2А
- Розмір (мм): 55х105х65
Комплектація:
- Блок живлення до установки ультрафіолетового знезараження UV - 55W
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 24 В Вт |
| Призначення комплектувального | Фільтр зворотного осмосу |
| Тип комплектуючого | Блок живлення |
| Ток | 1.2 |
| Товщина | 65 мм |
- Ціна: 656,60 ₴



