8", 24v, 2W-040-10 / Електромагнітний клапан / Соленоїдний клапан, нормально закритий, 3 / Соленоїдний клапан електромагнітний
-30%

855 ₴
598,50 ₴
- В наявності
- Код: 345604787
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки своїй конструкції електромагнітний клапан 2W-040-10 забезпечує швидку і точну реакцію на зміни в системі, що дозволяє ефективно контролювати потік рідин. Він ідеально підходить для використання в системах водопостачання, опалення, а також у промислових установках, де потрібне надійне та стабільне керування рідинами. Встановлення та обслуговування клапана прості, що робить його зручним вибором для професіоналів та любителів.
Характеристики:
- Тип: Електромагнітний соленоїдний клапан нормально закритий
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Спосіб дії: нормально закритий
- Використання: рідини, повітря, вода, нафта, газ
- Приєднувальний розмір (дюйм): 3/8
- Діаметр отвору(мм): 17
- Робоча температура (град): -5-80
- Робочий тиск (бар): 0-100
- Електротехнічні характеристики: 24V
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Електромагнітний соленоїдний клапан 2W-040-10
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр умовного проходу | 17 мм |
| Діаметр умовного проходу, дюйм | 3/8 |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 100 бар |
| Матеріал корпусу клапана | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Потужність | 24 Вт |
| Постійний струм | 220 В |
| Робоче середовище | Газ, Вода, Рідке середовище, Масло |
| Стан | Новий |
| Спосіб дії | НЗ (нормально закритий) |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 598,50 ₴



