Електрична бритва для обличчя / Бритва чоловіча, від USB, Чорний / Портативна електробритва VGR V-390
-30%

434 ₴
303,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234569306
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Заряду батареї вистачає на 45 хвилин безперервної роботи пристрою, а повний цикл заряджання становитиме 8 годин. Пристрій має одну голючу голівку, яка добре повторює контури обличчя. Навіть у важких місцях бритва добре справляється зі своїм завданням. Змінні пластинчастий ніж і сіточка для гоління легко очищаються і замінюються без додаткових інструментів.
Характеристики:
- Тип: бритва електрична / бритва чоловіча;
- Тип гоління: сухе;
- Кількість голів для гоління: 1;
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбінована);
- Матеріал ножів: нержавіюча сталь;
- Час роботи: 45 хвилин;
- Час заряджання: 8 годин;
- Потужність: 5 В;
- Висувний ножовий блок: 23 мм (не знімний);
- Ширина ножового блоку: 23 мм;
- Висота зрізу: 0,1 мм;
- Колір: чорний;
- Вага: 75 г.
Комплектація:
- Бритва для обличчя VGR V-390;
- Кабель для зарядки;
- Щіточка для очищення;
- Змінна запасна сіточка;
- Упаковка.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Основні | |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип електробритви | сіткова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зрізу | 0.1 мм |
| Висувний ножовий блок | 23 мм |
| Матеріал ножів | Неіржавка сталь |
| Потужність | 5 Вт |
| Ширина ножового блока | 23 мм |
- Ціна: 303,80 ₴



