Бездротовий пилосос для скла, пульверизатор + насадка з мікрофібри, Білий / Акумуляторний пилосос для миття вікон 150мл
-30%

1 306 ₴
914,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234587755
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій оснащений сучасним акумулятором, що забезпечує тривалий час роботи без заряджання, що дозволяє використовувати його в будь-яких умовах. Пилосос простий в управлінні та обслуговуванні, а стильний білий корпус гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого будинку. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує чистоту та комфорт у своєму будинку.
Характеристики:
- Тип товару: віконний пилосос
- Джерело живлення: акумулятор
- Матерал корпусу: пластик
- Матеріал сопла: гума
- Матеріал насадки: мікрофібра
- Пульверизатор: так
- Час роботи: до 35 хвилин
- Резервуар для води: 150 мл
- Площа очищення без підзарядки: до 100 кв.м
- Рівень шуму: 40 дБ
- Ширина сопла: 28 см
- Розміри: 28х33.8х10.5 см
- Вага: 700 г
Комплектація:
- Пилосос для скла
- Насадка з мікрофібри
- Пульверизатор
- Зарядний пристрій
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 338 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Довжина: | 105 мм |
| Зарядний пристрій | Да |
| Обладнання | Контейнер для збирання рідини |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
- Ціна: 914,20 ₴



