Прожектор LED світлодіодний / Прожектор для вулиці, 4500lm, 6500K NOVA / LED прожектор від мережі 50W

578,57 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345603048
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Корпус прожектора виконаний із міцних матеріалів, що забезпечує його довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Пристрій працює від стандартної мережі 220V, що робить його зручним у використанні та встановленні. Світлодіодна технологія, що застосовується у прожекторі, гарантує низьке енергоспоживання та тривалий термін служби, що дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати. Прожектор 50W 220V 4500lm 6500K NOVA – це надійне рішення для якісного освітлення в будь-яких умовах.
Характеристики:
- Тип товару: LED Прожектор
- Тип LED: SMD
- Потужність: 50 W
- Еквівалент лампи розжарювання: 425 W
- Світловий потік: 4500 lm
- Енергоефективність: 90 lm/w
- Колірна температура (CCT): 6500 K
- Колір світіння: Холодне світло
- Кут розсіювання: 120°
- Напруга: AC 175-255V
- Тип драйвера: IC Driver
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Колір: Чорний
- Ступінь захисту від вологи: IP65
- Розмір: 170x116x27 мм
- Ресурс роботи: 40 000 годин
- Кількість циклів Ввім/Вимк: 50 000
- Гарантія на товар: 24 місяців
Комплектація:
- Світлодіодний прожектор 50W 6500K NOVA
- Упаковка
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 11.6 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 2.7 см |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 578,57 ₴



