Прожектор LED світлодіодний / Прожектор для вулиці, 9000lm, NOVA / LED прожектор від мережі 100W

1 053 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345603077
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки використанню сучасних світлодіодів, прожектор 100W відрізняється низьким енергоспоживанням та тривалим терміном служби, що дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію та обслуговування. Пристрій працює від стандартної мережі 220V, що робить його зручним у встановленні та використанні. Компактний та ергономічний дизайн прожектора дозволяє легко інтегрувати його в будь-яку систему освітлення, забезпечуючи високу ефективність та якість світла.
Характеристики:
- Тип товару: LED Прожектор
- Тип LED: SMD
- Потужність: 100 W
- Еквівалент лампи розжарювання: 850 W
- Світловий потік: 9 000 lm
- Енергоефективність: 90 lm/w
- Колір світіння: Холодне світло
- Кут розсіювання: 120°
- Напруга: AC 175-255V
- Тип драйвера: IC Driver
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Колір: Чорний
- Ступінь захисту від вологи: IP65
- Розмір: 240x156x30 мм
- Кількість циклів Ввім/Вимк: 50 000
- Гарантія на товар: 24 місяців
Комплектація:
- Світлодіодний прожектор 100W 9000lm NOVA
- Упаковка
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 15.6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 3 см |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 1 053 ₴



