Вуличний ліхтар на сонячній батареї / LED світильник, датчик руху, 120Вт, IP65 / Вуличний світильник на сонячній батареї

3 252,86 ₴
- Немає в наявності
- Код: 345606383
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ліхтар випромінює яскраве світло з колірною температурою 6500K, створюючи комфортне та безпечне освітлення у темний час доби. Корпус пристрою виконаний із міцних матеріалів, стійких до впливу погодних умов, що гарантує довговічність та надійність в експлуатації. Світлодіодний вуличний ліхтар — це ідеальне поєднання інноваційних технологій та екологічності.
Характеристики:
- Тип: Вуличний ліхтар на сонячній батареї / LED світильник;
- Потужність: 120Вт;
- CCT: 6500К;
- Колір світіння: Холодне світло;
- Сонячна панель: 6В, 18Вт;
- Акумулятор: 3.2В, 14А/год;
- Розмір: 620х238х50мм;
- Датчик руху: Так;
- Колір: Чорний;
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Ступінь захисту від вологи: IP65;
- Робоча температура: -30°C ~ +50°С;
- Час зарядки: 8 годин;
- Датчик: Вбудований датчик день / ніч;
- Пультом керування: Так.
- Гарантія на товар: 24 місяців
Комплектація:
- Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 620 см |
| Довжина | 238 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Основні | |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний |
| Колірна температура | 6500K |
- Ціна: 3 252,86 ₴



