Настінний світильник LED / Лампа для підсвітки картин та дзеркал, 3W, 10x18 см / Підсвітка для дзеркал та картин
-30%

679 ₴
475,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603020
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлене з високоякісних матеріалів, це підсвічування гарантує довговічність та надійність у використанні. Енергозберігаюча технологія 3W забезпечує мінімальне споживання електроенергії, що робить її екологічно безпечним вибором. Проста установка та можливість регулювання кута освітлення дозволяють налаштувати світло відповідно до ваших уподобань, створюючи затишну та комфортну атмосферу у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип товару: Підсвічування для дзеркал і картин
- Тип ламп: Світлодіодна
- Загальна потужність: 3 W
- Кількість ламп: 1
- Світловий потік: 165 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Поворотний механізм: Так
- Матеріал каркасу: Метал
- Тип покриття: Гальваніка
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Висота: 10 см
- Ширина (Діаметр): 10 см
- Виступ від стіни: 18 см
- Діаметр основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Вага: 0.4 kg
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Підсвічування для дзеркал та картин, 3W
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 475,30 ₴



