Настінний світильник LED / Лампа для підсвітки картин та дзеркал, 6W, 30x10x18 см / Підсвітка для дзеркал та картин
-30%

1 007 ₴
704,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603049
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлена з високоякісних матеріалів, підсвічування забезпечує рівномірне та м'яке освітлення, яке не спотворює кольори та не створює відблисків. Пристрій відрізняється простотою установки та довговічністю, що робить його чудовим вибором для тих, хто цінує якість та стиль. З потужністю 6W, це підсвічування є енергоефективним, що дозволяє економити електроенергію без шкоди для яскравості та якості освітлення.
Характеристики:
- Тип товару: Підсвічування для дзеркал і картин
- Загальна потужність: 6 W
- Тип ламп: Світлодіодна
- Кількість ламп: 2
- Світловий потік: 330 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Поворотний механізм: Так
- Матеріал каркасу: Метал
- Тип покриття: Гальваніка
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Ширина (Діаметр): 30 см
- Висота: 10 см
- Виступ від стіни: 18 см
- Діаметр основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Вага: 0.6 kg
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Підсвічування для дзеркал та картин, 6W
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 704,90 ₴



