Настінний світильник LED / Лампа для підсвітки картин та дзеркал, 9W, 46x10x18 см / Підсвітка для дзеркал та картин
-30%

1 336 ₴
935,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603078
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Виготовлена з високоякісних матеріалів, підсвічування гарантує довговічність та надійність у використанні. Енергоефективна LED технологія дозволяє значно знизити споживання електроенергії, забезпечуючи при цьому яскраве та насичене світло. Проста установка та можливість регулювання кута нахилу роблять цей світильник зручним та практичним вибором для вашого будинку чи офісу.
Характеристики:
- Тип товару: Підсвічування для дзеркал і картин
- Загальна потужність: 9 W
- Тип ламп: Світлодіодна
- Кількість ламп: 3
- Світловий потік: 495 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Поворотний механізм: Так
- Матеріал каркасу: Метал
- Тип покриття: Гальваніка
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Ширина (Діаметр): 46 см
- Висота: 10 см
- Виступ від стіни: 18 см
- Діаметр основи: 10 см
- Довжина монтажної планки: 9.5 см
- Вага: 0.8 kg
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Підсвічування для дзеркал та картин, 9W
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 935,20 ₴



