Світлодіодний світильник на стелю / Світлодіодний LED світильник, LED, 35W, 29.5х29.5 см, Білий / Світильник настінно-стельовий
-30%

1 979 ₴
1 385,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603165
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки використанню світлодіодної технології, світильник відрізняється високою енергоефективністю та довговічністю. Він простий у встановленні та експлуатації, що робить його відмінним вибором для дому, офісу або комерційних приміщень. Цей світильник не тільки функціональний, але й естетично привабливий, підкреслюючи вишуканість та стиль вашого простору.
Характеристики:
- Тип: Світильник настінно-стельовий
- Потужність: 35 Вт
- Ширина (Діаметр): 29.5 см
- Довжина: 29.5 см
- Діаметр основи: 11.8 см
- Напруга: 220V
- Світловий потік: 1925 lm
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 1.07 kg
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світильник настінно-стельовий -1шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.07 г |
| Довжина | 29.5 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1925 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 385,30 ₴



