Керована світлодіодна LED люстра / Стельовий смарт світильник, з пультом, 97х71х16см, 115Вт, Чорна / Світлодіодна LED люстра
-30%

3 450 ₴
2 415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603223
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пульт дистанційного керування дозволяє легко змінювати яскравість та колірну температуру світла, створюючи ідеальні умови для роботи, відпочинку чи романтичного вечора. Додаткове підсвічування додає унікальності та може використовуватися як нічник чи декоративний елемент. Ця люстра — чудовий вибір для тих, хто цінує функціональність та сучасний дизайн.
Характеристики:
- Тип: Керована світлодіодна LED люстра / Стельовий смарт світильник;
- Висота: 16см;
- Ширина: 71см;
- Довжина: 97см;
- Діаметр основи: 30см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 6325 люмен;
- Загальна потужність: 115Вт;
- Вага: 2.94кг;
- Пульт дистанційного керування: Так;
- Площа освітлення: 0-10м², 10-20м², 20-30м²;
- Оснащення: Світлодіодне підсвічування, димер, пульт;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Фарба;
- Довжина монтажної планки: 16 см;
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K;
- Стиль виконання: Сучасний;
- Гарантія: 12 місяців
- Тип керування: Настінний вимикач, пульт.
Комплектація:
- Світлодіодна люстра смарт;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 71 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 115 Вт |
| Потужність лампи | 115 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 415 ₴



