LED люстра / Пристельова люстра світлодіодна, диммером та підсвічуванням, 110Вт, Чорний / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

2 879 ₴
2 015,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603252
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пульт дистанційного керування дозволяє легко змінювати яскравість та колірну температуру світла, створюючи ідеальні умови для роботи, відпочинку чи романтичного вечора. Додаткове підсвічування додає унікальності та може використовуватися як нічник чи декоративний елемент. Ця люстра — чудовий вибір для тих, хто цінує функціональність та сучасний дизайн.
Характеристики:
- Тип світильника: Пристельовий
- Тип ламп: Світлодіодна
- Загальна потужність: 110 W
- Світловий потік: 6325 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Оснащення: Димер, Пульт
- Тип керування: Пульт
- Стиль виконання: Сучасний
- Площа освітлення: 0-10 м², 10-20 м², 20-30 м²
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал плафона: Акрил
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина: 97 см
- Ширина (Діаметр): 71 см
- Висота: 16 см
- Довжина основи: 30 см
- Ширина основи: 30 см
- Довжина монтажної планки: 16 см
- Вага: 2.62 kg
- Дизайн: Чорний, Білий, Хром
- Призначення: Для коридору, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для магазину, Для кухні, Для кабінету, Для офісу, Для кафе/ресторану
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна люстра 115Вт
- Пульт керування
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 015,30 ₴



