Смарт люстра / Світильник світлодіодний з дк, з пультом, 79.5х57.5х16см, 105Вт, Білий / Світлодіодна LED люстра
-30%

3 364 ₴
2 354,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603455
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки вбудованому підсвічуванню, люстра створює м'яке та приємне освітлення, забезпечуючи комфортну атмосферу в кімнаті. Висока потужність гарантує достатній рівень освітленості навіть для великих приміщень. Цей освітлювальний прилад не тільки функціональний, але й естетично привабливий, додаючи вишуканості та затишку до вашої оселі.
Характеристики:
- Тип: Смарт люстра / Світильник світлодіодний з дк;
- Висота: 16см;
- Ширина: 57.5см;
- Довжина: 79.5см;
- Діаметр основи: 22см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 5775 люмен;
- Загальна потужність: 105Вт;
- Вага: 3.07кг;
- Пульт дистанційного керування: Так;
- Площа освітлення: 10-20м², 20-30м²;
- Оснащення: Пульт, димер, світлодіодне підсвічування;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Фарба;
- Довжина монтажної планки: 20.5см;
- Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K;
- Стиль виконання: Сучасний;
- Тип керування: Настінний вимикач, пульт, смартфон.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра світлодіодна стельова;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 79.5 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 105 Вт |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
- Ціна: 2 354,80 ₴



