Люстра Led світлодіодна / Люстра стельова світлодіодна, Пульт, Диммер, 190 Вт, Чорна / Світлодіодна LED люстра з підсвічуванням
-30%

4 207 ₴
2 944,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603571
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця люстра відрізняється високою енергоефективністю та довговічністю, що робить її чудовим вибором для тих, хто цінує якість та економію. Світлодіоди забезпечують рівномірний розподіл світла, мінімізуючи тіні та створюючи комфортне освітлення в кімнаті. Установка люстри проста і не вимагає спеціальних навичок, а її універсальний дизайн дозволяє використовувати її як у житлових, так і у комерційних приміщеннях.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодна LED люстра
- Потужність: 190 Вт
- Висота: 12 см
- Ширина (Діаметр): 65 см
- Діаметр основи: 31 см
- Світловий потік: 10450 lm
- Вага: 4.29 kg
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Довжина монтажної планки: 20 см
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна LED люстра -1 шт
- Пульт - 1 шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 65 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 190 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 10450 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квітка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 944,90 ₴



