LED люстра стельова / Люстра з керуванням, 4675lm, з пультом дистанційного керування / Світлодіодна люстра підвісна 85Вт
-30%

16 093 ₴
11 265,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603600
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Люстра оснащена світлодіодними лампами, які відрізняються довговічністю та енергоефективністю. Золоте покриття надає виробу розкішного вигляду, підкреслюючи вишуканість вашого інтер'єру. Простота установки та можливість регулювання висоти підвісу дозволяють адаптувати люстру під будь-які умови та переваги.
Характеристики:
- Тип: люстра світлодіодна / Стельова люстра LED
- Загальна потужність: 85 W
- Ступінь захисту: IP20
- Тип ламп: світлодіодна
- Тип цоколя: LED-модуль
- Світловий потік: 4675 lm
- Площа освітлення: 0-10m², 10-20m²
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Колір свічення: теплий, нейтральний, холодний, білий
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 16 см
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: гальваніка
- Колір каркасу: золото
- Матеріал плафону: кришталь
- Форма плафона: кільце
- Тип керування: настінний вимикач, пульт дистанційного керування
- Тип світильника: стельовий
- Оснащення: пульт дистанційного керування
- Розмір: 160х80х58 см
- Діаметр основи: 20 см
- Діаметр плафонів: 58 см; 38 см
- Вага: 10 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Підвісна люстра
- Пульт ДК
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 г |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 58.38 см |
| Діаметр стельової чаші | 20 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 58 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Потужність лампи | 85 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4675 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 11 265,10 ₴



