LED люстра / Пристельова люстра світлодіодна, диммером та підсвічуванням, 120Вт, Золотистий / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

3 836 ₴
2 685,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345603919
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки сучасним світлодіодним технологіям, люстра відрізняється високою енергоефективністю та довговічністю. Золоте покриття надає виробу розкішного та стильного вигляду, який підкреслить вишуканість вашого інтер'єру. Ця люстра ідеально підходить для встановлення у вітальні, спальнях або їдальнях, створюючи затишну та приємну атмосферу у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип світильника: Пристельовий
- Тип ламп: Світлодіодна
- Загальна потужність: 120 W
- Світловий потік: 6600 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Оснащення: Світлодіодне підсвічування, Димер, Пульт
- Тип керування: Настінний вимикач, Пульт, Смартфон
- Стиль виконання: Сучасний
- Площа освітлення: 10-20 м², 20-30 м²
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал плафона: Акрил
- Тип покриття: Гальваніка
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина: 55.5 см
- Ширина (Діаметр): 55.5 см
- Висота: 14 см
- Довжина основи: 30 см
- Ширина основи: 30 см
- Довжина монтажної планки: 21 см
- Вага: 2.93 kg
- Колір: Золотистий, Хром
- Призначення: Для коридору, Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для дитячої, Для кухні, Для кабінету, Для офісу, Для кафе/ресторану
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна люстра 120W
- Пульт керування
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 55.5 см |
| Ширина | 55.5 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 6600 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 685,20 ₴



