Люстра стельова / Люстра кришталева / Люстра металева, патрон Е14, Золото / Підвісна люстра 11 ламп х 40Вт
-30%

9 407 ₴
6 584,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604064
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця люстра ідеально підходить для просторих віталень, залів або їдалень, де вона зможе розкрити весь свій потенціал. Блискуче покриття надає виробу благородного вигляду, а 11 ламп забезпечують достатнє освітлення навіть для найбільших приміщень. Встановивши таку люстру, ви підкреслите свій витончений смак і створите в будинку атмосферу вишуканості та комфорту.
Характеристики:
- Тип: Стельова люстра підвісна
- Загальна потужність: 40 W х 11
- Кількість ламп: 11 шт
- Патрон: Е14
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: стельовий гак
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: гальваніка
- Колір каркасу: золото, хром
- Матеріал плафона: скло
- Тип світильника: стельовий
- Розмір: 110х58 см
- Діаметр основи: 10 см
- Діаметр плафона: 58 см
- Вага: 11 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11000 г |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 58 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Ширина | 58 см |
| Основні атрибути | |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 11 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 6 584,90 ₴



