Люстра стельова / Люстра кришталева / Люстра хромована, патрон Е14 / Підвісна люстра "Гліцинія" 12 ламп х 40Вт
-30%

13 764 ₴
9 634,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604093
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця люстра ідеально підходить для встановлення у вітальнях, їдальнях або холах, де вона зможе підкреслити стиль та витонченість приміщення. Кристали високої якості забезпечують довговічність та стійкість до зовнішніх впливів, а алюмінієві елементи надають конструкції міцності та надійності. "Гліцинія" стане не тільки джерелом світла, а й справжнім витвором мистецтва, який радуватиме око та створюватиме затишну атмосферу у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип: Стельова люстра підвісна
- Загальна потужність: 40 W х 12
- Кількість ламп: 12 шт
- Патрон: Е14
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: монтажна планка
- Довжина монтажної планки: 14см
- Матеріал каркасу: метал
- Тип покриття: гальваніка
- Колір каркасу: хром
- Матеріал плафону: кришталь
- Тип світильника: стельовий
- Розмір: 150х55 см
- Діаметр основи: 15 см
- Діаметр плафона: 55 см
- Вага: 11,8 кг
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра "Гліцинія"
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11800 г |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 55 см |
| Діаметр стельової чаші | 15 см |
| Ширина | 55 см |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Овал |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Хром |
- Ціна: 9 634,80 ₴



