Стельова кришталева люстра/ Люстра кришталева, стельова, 12 ламп, E14, "Гліцинія", Золото / Кришталева люстра
-30%

13 764 ₴
9 634,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604151
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Люстра оснащена 12 лампами, що забезпечує достатнє освітлення навіть для найбільших кімнат. Кожна деталь ретельно продумана та виконана з високим рівнем майстерності, що гарантує довговічність та надійність виробу. "Гліцинія" стане центральним елементом вашого інтер'єру, привертаючи увагу та створюючи атмосферу затишку та комфорту. Ця люстра ідеально підходить для віталень, їдалень або холів, додаючи нотку елегантності та шику у ваш будинок.
Характеристики:
- Тип: Кришталева люстра
- Висота: 150 см
- Мінімальна висота: 70 см
- Ширина (Діаметр): 55 см
- Довжина: 120 см
- Діаметр основи: 15 см
- Напруга: 220V
- Патрон: E14
- Кількість ламп: 12
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 12.5 kg
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: кришталь
- Тип покриття: гальваніка
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Кришталева люстра -1шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 12.5 г |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 55 см |
| Основні атрибути | |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 9 634,80 ₴



