Світильник стельовий / Стельовий LED світильник, з пультом, 59х12см, 140Вт, Хром / Світлодіодна LED люстра
-30%

3 921 ₴
2 744,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604673
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Світлодіодна технологія забезпечує економічне споживання енергії при потужності 140Вт, а також довговічність та надійність в експлуатації. Вбудоване підсвічування створює додатковий затишок та атмосферу в кімнаті. Управління люстрою здійснюється за допомогою зручного пульта, що робить її використання максимально комфортним та простим.
Характеристики:
- Тип: Люстра на стелю з пелюстками;
- Висота: 12 см;
- Ширина: 59см;
- Діаметр основи: 22см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 7700 люмен;
- Загальна потужність: 140Вт;
- Ступінь захисту: IP20;
- Колір: Хром, Золото;
- Вага: 2.97кг;
- Пульт дистанційного керування: Так;
- Площа освітлення: 0-10м², 10-20м², 20-30м²;
- Оснащення: Пульт, димер, світлодіодне підсвічування;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Гальваніка;
- Довжина монтажної планки: 20.5см;
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K;
- Тип керування: Настінний вимикач;
- Тип світильника: Пристельовий.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра світлодіодна стельова;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 140 Вт |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 7700 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 744,70 ₴



