LED люстра стельова / Стельова люстра світлодіодна, 150Вт, 57х57см, з Диммером та Пультом, Чорна / Світлодіодна люстра
-30%

3 150 ₴
2 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345604760
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Люстра оснащена димером, що дозволяє регулювати рівень освітлення залежно від ваших потреб та настрою. Потужність 150 Вт забезпечує яскраве і рівномірне освітлення, створюючи комфортну атмосферу в кімнаті. Простота встановлення та експлуатації робить цю модель ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та стиль. Стельова люстра - це не тільки джерело світла, але й важливий елемент декору, який підкреслить індивідуальність інтер'єру.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодна люстра
- Висота: 14 см
- Ширина: 57 см
- Довжина: 57 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 8250 lm
- Загальна потужність: 150 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 2.87 kg
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна люстра - 1шт
- Пульт - 1шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2870 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 57 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 205 ₴



