Світильник світлодіодний / Смарт люстра, з пультом, 61х12см, 150Вт, Білий / Світлодіодна LED люстра
-30%

3 279 ₴
2 295,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560354201
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Люстра оснащена енергозберігаючими світлодіодами, які забезпечують тривалий термін служби та економію електроенергії. Підсвічування додає додаткового акценту, створюючи ефектний візуальний образ. Проста установка та керування роблять цю люстру зручним вибором для будь-якого інтер'єру. Чорний колір корпусу гармонійно поєднується з різними стилями оформлення від мінімалізму до класики.
Характеристики:
- Тип: Світильник світлодіодний / Смарт люстра;
- Висота: 12см;
- Ширина (Діаметр): 61см;
- Діаметр основи: 30см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 8250 люмен;
- Загальна потужність: 150Вт;
- Ступінь захисту: IP20;
- Вага: 3.02кг;
- Площа освітлення: 0-10м², 10-20м², 20-30м²;
- Оснащення: Димер, світлодіодне підсвічування, пульт;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Фарба;
- Довжина монтажної планки: 20см;
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K;
- Стиль виконання: Сучасний;
- Тип керування: Настінний вимикач, пульт, смартфон.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Стельова LED люстра;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 61 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 150 Вт |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
- Ціна: 2 295,30 ₴



