Світлодіодна люстра стельова / LED, регулюванням яскравості, 145 Вт, 59х59 см, Золото, Золота / Люстра світлодіодна з пультом
-30%

4 321 ₴
3 024,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560383201
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Однією з головних переваг даної моделі є наявність пульта дистанційного керування, що дозволяє легко регулювати яскравість освітлення залежно від ваших потреб та настрою. Це робить люстру не тільки функціональною, а й зручною у використанні. Завдяки своєму сучасному дизайну та технологічним можливостям, світлодіодна люстра стане ідеальним вибором для вашого будинку чи офісу.
Характеристики:
- Тип: Люстра світлодіодна
- Висота: 14 см
- Ширина (Діаметр): 59 см
- Довжина: 59 см
- Світловий потік:7975 lm
- Загальна потужність: 145 W
- Вага: 3.3 kg
- Площа освітлення : 10-30m²
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра світлодіодна -1 шт
- Пульт - 1 шт
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.3 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 59 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 7975 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Колір | Золото |
- Ціна: 3 024,70 ₴



