LED люстра / Пристельова люстра світлодіодна, диммером та підсвічуванням, 105Вт, Золотистий / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

4 021 ₴
2 814,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560394801
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Кольорове підсвічування люстри дозволяє вибрати з багатьох відтінків, щоб підкреслити інтер'єр вашого приміщення або створити особливу атмосферу для свята. Управління функціями люстри здійснюється за допомогою зручного пульта дистанційного керування, що робить її використання максимально комфортним та простим. Ця люстра стане не тільки функціональним елементом вашого інтер'єру, але і його стильним акцентом, привертаючи увагу та створюючи унікальну атмосферу у вашому будинку.
Характеристики:
- Тип світильника: Пристельовий
- Тип ламп: Світлодіодна
- Загальна потужність: 105 W
- Світловий потік: 5775 lm
- Колірна температура: 6000K, 4100K, 3200K
- Оснащення: Пульт, Димер, Світлодіодне підсвічування
- Тип керування: Пульт дистанційного керування
- Стиль виконання: Сучасний
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал плафона: Акрил
- Тип покриття: Гальваніка
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина: 79.5 см
- Ширина (Діаметр): 57.5 см
- Висота: 16 см
- Діаметр основи: 22 см
- Довжина монтажної планки: 20.5 см
- Вага: 3.12 kg
- Колір: Хром, Золотистий
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна люстра 105W
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 79.5 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кільце |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 814,70 ₴



