Керована світлодіодна LED люстра / Люстра світлодіодна стельова, з пультом, 36х7.5см, 55Вт, Чорний / Світлодіодна LED люстра
-30%

1 457,14 ₴
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560400601
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Однією з головних переваг даної моделі є наявність пульта дистанційного керування та диммера, що дозволяє легко регулювати яскравість світла в залежності від ваших потреб та настрою. Ви можете вибрати як яскраве освітлення для роботи чи читання, так і м'яке, приглушене світло для відпочинку та релаксації. Ця люстра – це ідеальне поєднання функціональності та естетики, яке подарує вам комфорт та задоволення від використання.
Характеристики:
- Тип: Керована світлодіодна LED люстра / Люстра світлодіодна стельова;
- Висота: 7.5см;
- Ширина (Діаметр): 36см;
- Довжина: 36см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 3025 люмен;
- Загальна потужність: 55Вт;
- Ступінь захисту: IP20;
- Вага: 1.27кг;
- Колір: Білий, чорний;
- Пульт дистанційного керування: Так;
- Площа освітлення: 0-10м²;
- Оснащення: Пульт, димер;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Фарба;
- Довжина основи: 12см;
- Ширина основи: 12см;
- Довжина монтажної планки: 11.5см;
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K;
- Форма плафона: Квадрат;
- Тип керування: Настінний вимикач.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Стельова LED люстра;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 55 Вт |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
- Ціна: 1 020 ₴



