LED люстра / Пристельова люстра світлодіодна, диммером та підсвічуванням, 120Вт, Білий / Світлодіодна люстра з пультом
-30%

3 079 ₴
2 155,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560418001
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Керування люстрою здійснюється за допомогою зручного пульта, що дозволяє легко змінювати яскравість і колірну температуру світла в залежності від ваших уподобань та настрою. Ця люстра стане чудовим вибором для тих, хто цінує функціональність та стиль в одному пристрої.
Характеристики:
- Тип світильника: Пристельовий
- Тип ламп: Світлодіодна
- Загальна потужність: 120 W
- Світловий потік: 6600 lm
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6000K
- Оснащення: Світлодіодне підсвічування, Димер, Пульт
- Тип керування: Пульт дистанційного керування
- Стиль виконання: Сучасний
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал плафона: Акрил
- Тип покриття: Фарба
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Довжина: 55.5 см
- Ширина (Діаметр): 55.5 см
- Висота: 14 см
- Довжина основи: 23.5 см
- Ширина основи: 23.5 см
- Довжина монтажної планки: 21 см
- Вага: 2.71 kg
- Колір: Чорний, Білий
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодна смарт-люстра 120W
- Пульт керування
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 55.5 см |
| Ширина | 55.5 см |
| Основні атрибути | |
| Діммер | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 6600 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 155,30 ₴



