Стельовий LED світильник / Люстра стельова світлодіодна, з пультом, 47х66х12см, 80Вт, Золотий / Світлодіодна LED люстра
-30%

2 736 ₴
1 915,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560447001
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Люстра оснащена енергозберігаючими світлодіодами, які забезпечують тривалий термін служби та мінімальне енергоспоживання. Хромоване покриття надає виробу стильного і сучасного вигляду, роблячи його придатним для встановлення у вітальнях, спальнях або офісах. Завдяки смарт-функціям, ви можете інтегрувати люстру в систему розумного будинку та керувати нею через мобільний додаток, що додає додатковий рівень комфорту та зручності у повсякденному житті.
Характеристики:
- Тип: Стельовий LED світильник / Світильник світлодіодний;
- Висота: 12см;
- Ширина: 66см;
- Довжина: 47 см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Світловий потік: 4400 люмен;
- Загальна потужність: 80Вт;
- Колір: Хром, Золото;
- Вага: 1.64кг;
- Пульт дистанційного керування: Так;
- Оснащення: Світлодіодне підсвічування, димер, пульт;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Фарба;
- Довжина основи: 12см;
- Ширина основи: 12см;
- Довжина монтажної планки: 11см;
- Кольорова температура: 6500K, 3200K, 4100K;
- Стиль виконання: Сучасний.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра світлодіодна стельова;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 66 см |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 80 Вт |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 1 915,20 ₴



