Світлодіодна люстра в дитячу кімнату / Люстра світлодіодна стельова, з пультом, 60х12см 105Вт, Білий / Світлодіодна LED люстра
-30%

3 379 ₴
2 365,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560470201
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Ця модель відрізняється не лише естетичним зовнішнім виглядом, а й функціональністю. Світлодіодна технологія дозволяє значно заощаджувати електроенергію, а довговічність світлодіодів гарантує тривалий термін служби без необхідності частої заміни. Ця люстра стане чудовим вибором для вітальні, спальні або дитячої кімнати, привносячи в простір нотки динаміки та сучасності.
Характеристики:
- Тип: Дитяча LED люстра / Люстра футбольна тема;
- Висота: 12см;
- Ширина (Діаметр): 60см;
- Довжина: 60см;
- Діаметр основи: 31см;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Колір: Чорний, білий;
- Світловий потік: 5775 люмен;
- Загальна потужність: 105Вт;
- Вага: 3.63кг;
- Площа освітлення: 0-10м², 10-20м²;
- Оснащення: Пульт, димер, світлодіодне підсвічування;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Довжина монтажної планки: 19см;
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K;
- Стиль виконання: Сучасний;
- Тип керування: Настінний вимикач, пульт, смартфон;
- Тип світильника: Пристельовий.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Люстра світлодіодна стельова;
- Пульт керування;
- Упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 105 Вт |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 2 365,30 ₴



