Механічний годинник наручний, механічний, 42х42мм, водозахист до 30м, Awarder 021-3D Gold-Gold / Наручний годинник
-30%

5 714 ₴
3 999,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345607138
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Годинник Awarder 021-3D має водонепроникність до 30 метрів, що дозволяє використовувати його у повсякденному житті без побоювань. Зручна застібка забезпечує надійну фіксацію на зап'ястя, а класичний дизайн робить їх універсальним аксесуаром, що підходить як для ділових зустрічей, так і для повсякденного носіння. Цей годинник стане відмінним вибором для тих, хто цінує якість і стиль у кожній деталі.
Характеристики:
- Тип: Механічний годинник наручний
- Діаметр корпусу: 42 мм
- Колір корпусу: Золотистий, золотисто-чорний, сріблясто-чорний, чорний
- Колір ремінця: Чорний, сталевий
- Матеріал корпусу: Метал
- Підсвічування: Люмінесцентна
- Форма корпусу: Кругла
- Тип механізму: Механічний з автопідзаводом
- Індикація: Години, Хвилини, Секунди
- Тип кріплення: Ремінець
- Вид циферблату: Індекси
- Довжина ремінця: 19 см
- Матеріал корпусу: Метал
- Матеріал ремінця: Шкіра, сталь
- Стиль: Класичний
- Тип циферблата: Стрілковий
- Водонепроникність: 30 м
- Скло: Мінеральне
- Розміри: 42 x 42 мм
- Вага: 95 г
- Дизайн: Gold-Gold, Gold-Black-Black Leather, Silver-Black-Black Leather, Скелетон Silver-Black, Silver-Black, Silver-Black Steel, All Black Steel, Gold-Black
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder 021-3D
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Основні | |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12 годин |
| Ланцюжок | Так |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | Gold-Gold |
| Стекло | Мінеральна |
- Ціна: 3 999,80 ₴



