Годинник з металевим ремінцем / Годинник з Тризубом, 42х42мм, циферблат білий, Awarder Silver / Наручний годинник кварцовий
-30%

3 000 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345607254
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей годинник ідеально підійде як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків. Ремінець із нержавіючої сталі забезпечує комфорт та довговічність, а застібка гарантує надійну фіксацію на зап'ястя. Awarder Silver стануть чудовим доповненням до будь-якого образу, підкреслюючи індивідуальність та статус свого власника.
Характеристики:
- Тип: Кварцовий годинник наручний з тризубом та металевим ремінцем
- Тип механізму: кварцовий
- Корпус та браслет: нержавіюча сталь
- Колір корпусу та браслета: сріблястий
- Діаметр корпусу, мм: 42
- Довжина ремінця: 25 см
- Розміри, мм: 42 х 42
- Застібка: сталева на браслеті
- Тип циферблату: стрілочний
- Колір циферблату: білий, чорний
- Вид циферблату: індекси
- Підсвічування: люмінесцентне
- Символіка: гравіювання Тризуба на циферблаті
- Скло: мінеральне
- Функції: години, хвилини, секунди, число
- Особливості: захист від бризок та дощу, календар
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder Silver
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 25 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Індикаторна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір браслета/ремішка | Сріблястий |
- Ціна: 2 100 ₴



