Жіночий годинник з автопідзаводом, 42х42мм, корпус сріблястий, Awarder Silver-Black / Наручний годинник механічний
-30%

3 879 ₴
2 715,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345607370
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Годинник оснащений надійним механічним механізмом, який гарантує точність ходу. Зручний браслет із регульованою застібкою забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Водонепроникність моделі дозволяє не турбуватися про випадкові попадання води. Awarder – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та стиль у кожній деталі.
Характеристики:
- Тип: Механічний годинник наручний з Тризубом, написом та металевим ремінцем
- Тип механізму: автомеханічний (з автопідзаводом)
- Корпус та браслет: нержавіюча сталь
- Колір корпусу та браслета: сріблястий, золотистий
- Діаметр корпусу, мм: 42
- Довжина ремінця: 25 см
- Розміри, мм: 42 х 42
- Застібка: сталева на браслеті
- Тип циферблату: стрілочний
- Колір циферблату: чорний
- Вид циферблату: індекси
- Символіка: гравіювання Тризуба на циферблаті, напис
- Скло: мінеральне
- Функції: години, хвилини, секунди
- Вологозахист: 30м - захист від бризок та дощу, від миття рук
- Вага, гр: 65
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Основні | |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір браслета/ремішка | Сріблястий |
- Ціна: 2 715,30 ₴



