Світильник LED настінний / Керований світильник-бра, регульоване світло, 15х14см, 17Вт, Хром / Світлодіодний світильник бра
-30%

664 ₴
464,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560493401
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Світлодіодне бра забезпечує м'яке та рівномірне освітлення, створюючи комфортну атмосферу в спальні. Завдяки потужності 17 Вт, він ефективно освітлює простір, залишаючись при цьому енергоефективним. Простота встановлення та довговічність роблять це бра ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та стиль в оформленні свого будинку.
Характеристики:
- Тип: Світильник LED настінний / Керований світильник-бра;
- Висота: 24см;
- Ширина (Діаметр): 15см;
- Від стіни: 5см;
- Діаметр основи: 10см;
- Максимальна потужність однієї лампи: 17Вт;
- Тип ламп: Світлодіодна;
- Колір: Хром, Золото;
- Світловий потік: 935 люмен;
- Ступінь захисту: IP20;
- Вага: 0.51кг;
- Тип кріплення: Монтажна планка;
- Матеріал каркасу: Метал;
- Матеріал плафона, підвісок: Акрил;
- Тип покриття: Гальваніка;
- Довжина монтажної планки: 9.5см;
- Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K.
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодний світильник бра;
- Упаковка.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 17 Вт/год |
| Потужність лампи | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 935 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Колір | Хром |
- Ціна: 464,80 ₴



