Механічний чоловічий годинник, механічний, 40х40мм, водозахист до 30м, Awarder 026-3D Black-Gold / Наручний годинник
-30%

5 371 ₴
3 759,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560728301
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей годинник має водонепроникність до 30 метрів, що дозволяє використовувати його в різних умовах, будь то дощ або плавання. Зручний ремінець забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Awarder 026-3D – це не тільки практичний інструмент для відстеження часу, але й стильний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність та смак.
Характеристики:
- Тип: Механічний чоловічий годинник
- Стать: Чоловічі
- Діаметр корпусу: 40 мм
- Стиль: Класичний
- Довжина ремінця: 23 см
- Скло: Мінеральне
- Тип механізму: Механічний з автопідзаводом
- Форма корпусу: Кругла
- Розміри, мм: 40х40
- Матеріал корпусу: Сталь
- Колір корпусу: Чорний, Сріблястий
- Колір ремінця: Чорний, Сріблястий
- Матеріал ремінця: Сталь
- Тип кріплення: Браслет
- Вага: 95 г
- Водонепроникність: 50 м
- Тип циферблата: Стрілочний
- Вид циферблату: Індекси
- Індикація: Години, Хвилини, Секунди
- Підсвічування: Люмінесцентна
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder 026-3D
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 г |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина ланцюжка | 230 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір | Чорний-золотий |
- Ціна: 3 759,70 ₴



