Автомеханічний годинник з Тризубом та написом, 42х42мм, корпус сріблястий, Awarder Silver-Black / Наручний годинник механічний
-30%

6 143 ₴
4 300,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560731202
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель Awarder Gold-Black оснащена надійним автомеханічним механізмом, який гарантує точність і довговічність. Зручний ремінець із нержавіючої сталі забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Годинник має водонепроникність, що робить його практичним вибором для активного способу життя. Подаруйте собі або близьким цей вишуканий виріб, який стане невід'ємною частиною вашого гардеробу.
Характеристики:
- Тип: Механічний годинник наручний з Тризубом, написом та металевим ремінцем
- Тип механізму: автомеханічний (з автопідзаводом)
- Корпус та браслет: нержавіюча сталь
- Колір корпусу та браслета: золотистий, сріблястий, чорний
- Діаметр корпусу, мм: 42
- Довжина ремінця: 22 см
- Розміри, мм: 42 х 42
- Застібка: сталева на браслеті
- Тип циферблату: стрілочний
- Колір циферблату: чорний
- Вид циферблату: індекси
- Символіка: гравіювання Тризуба на циферблаті, напис
- Скло: мінеральне
- Функції: години, хвилини, секунди
- Вологозахист: 30м - захист від бризок та дощу, від миття рук
- Вага, гр: 126
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Годинник наручний Awarder Gold-Black
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Основні | |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 126 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Загальна довжина | 22 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір браслета/ремішка | Золотистий |
- Ціна: 4 300,10 ₴



