Чоловічий годинник / Годинник тактичний, Кварцовий, 56х51 мм, водозахист 5 АТМ, Awarder 005 Black / Наручний годинник
-30%

1 857 ₴
1 299,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560702202
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Дизайн годинника поєднує в собі сучасність і класику, що робить їх універсальним аксесуаром для будь-якого випадку. Зручний ремінець забезпечує комфортне носіння протягом усього дня, а водонепроникність дозволяє не турбуватися про випадкові попадання води. Цей годинник стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість, стиль і надійність в одному виробі.
Характеристики:
- Тип: Наручний годинник / Чоловічий годинник
- Розміри: 56х51 мм
- Тип механізму: Кварцовий
- Вага: 61 г
- Довжина ремінця: 27.5 мм
- Тип циферблата: Стрілочно-електронний
- Матеріал корпусу: Полімер
- Матеріал ремінця: Каучук
- Скло: Мінеральне
- Водонепроникність: 50 м / 5 АТМ
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder 005 - 1шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Виробник | Атма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 г |
| Довжина | 51 мм |
| Довжина ланцюжка | 27.5 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 299,90 ₴



