Жіночий годинник з автозаводом, 33х33х14мм, циферблат білий, Awarder Silver-Gold-Black / Механічний годинник наручний
-30%

6 857 ₴
4 799,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560760201
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Функціональність годинника Awarder також на висоті. Вони оснащені надійним механічним механізмом, що гарантує точність ходу та довговічність. Водонепроникність дозволяє не турбуватися про випадкові попадання води, а міцне мінеральне скло захищає циферблат від подряпин та пошкоджень. Зручний браслет із застібкою-метеликом забезпечує комфортне носіння протягом усього дня. Цей годинник стане не тільки практичним аксесуаром, а й символом вашого успіху та впевненості в собі.
Характеристики:
- Тип: Наручний годинник механічний з Тризубом, написом та металевим ремінцем
- Тип механізму: автомеханічний (з автопідзаводом)
- Корпус та браслет: нержавіюча сталь
- Колір корпусу: золотистий
- Колір браслета: сріблястий.
- Діаметр корпусу, мм: 33
- Довжина ремінця, мм: 220
- Розміри, мм: 33 х 33 х 14
- Застібка: сталева на браслеті
- Тип циферблату: стрілочний
- Колір циферблату: перламутровий, чорний
- Вид циферблату: точки
- Символіка: гравіювання Тризуба на циферблаті, напис
- Скло: мінеральне
- Функції: години, хвилини, секунди
- Вологозахист: 50 м
- Вага, гр: 90
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Наручний годинник Awarder
- Упаковка
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Основні | |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Довжина ланцюжка | 200 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір браслета/ремішка | Сріблястий |
- Ціна: 4 799,90 ₴



