Павербанк для телефону / Зовнішній акумулятор / PowerBank, 65Вт, 2хUSB, PQ27 / Повербанк на 20000мАг
-30%

2 790 ₴
1 953 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345602791
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій підтримує кілька виходів, що дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв, таких як смартфони, планшети та інші гаджети. Інтелектуальна система керування заряджанням запобігає перегріванню та перезарядженню, забезпечуючи безпеку ваших пристроїв. Портативний зарядник стане незамінним помічником у подорожах, відрядженнях та повсякденному житті, забезпечуючи вас енергією у будь-якій ситуації.
Характеристики:
- Тип: Повербанк / Зовнішній акумулятор
- Ємність: 20000 мАч
- Тип зарядки: Quick Charge (QC), Power Delivery
- Індикація: З дисплеєм
- Розміри: 11.04 x 7.04 x 2.81 см
- Вага: 238 г
- Кількість портів USB: 4
- Загальна потужність: 22.5 Вт
- USB-C Input: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A [65W]
- USB-C Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A [65W]
- USB-A1/2 Output: 5V/4.5A [SCP], 4.5V/5A [SCP], 9V/2A, 12V/1.5A [22.5W]
- Матеріал корпусу: Пластик
- Тип акумулятора: Li-ion
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Повербанк PQ27
- Кабель Type-C to Type-C
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 238 г |
| Висота | 281 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Основні атрибути | |
| Вихідна напруга | 65 В |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 953 ₴



