Хв, 1501 Milk Frother, Біло-чорний / Капучинатор / Модуль для збивання молока, батарейки АА, 10000об, Чорний / Спінювач молока
-30%

377 ₴
263,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34560383701
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Зручність використання міксера 1501 Milk Frother доповнюється ергономічною ручкою та простим керуванням, що робить його ідеальним вибором як для професійних кухарів, так і для любителів кулінарії. Компактні розміри пристрою дозволяють економити місце на кухні, а частини, що знімаються, полегшують процес очищення. Цей міксер стане незамінним помічником у приготуванні, забезпечуючи бездоганні результати щоразу.
Характеристики:
- Тип: Капучинатор / Модуль для збивання молока
- Розмір: 23,6 х 3,2 см
- Вага (без батарей): 670 г
- Потужність: 10000 об/хв
- Кількість режимів: 1
- Матеріал коруса: ABS-пластик
- Матеріал насадки: нерж. сталь
- Живлення: 2 батарейки АА (не йдуть в комплекті)
- Колір: Біло-бежевий, Біло-чорний, Чорно-білий, Бежевий
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Електричний спінювач молока 1501 Milk Frother
- Упаковка
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Вінчики для збивання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.6 мм |
| Глибина | 3.2 мм |
| Ширина | 3.2 мм |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Кількість насадок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Біло-чорний |
- Ціна: 263,90 ₴



